HADİ BİZİ TANIYIN

HAKKIMIZDA

586

13853

29

875

Bir Başarı Öyküsü

1992’de tıpkı siz çiftçilerimizin ektiği bir tohum gibi oluşan bir fikrimiz vardı ve biz bunu fikrimizi sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla toprağa ektik. Başlangıçta tohum ve sera malzemeleri uzmanlık alanımız iken buna yeni yeni ilgi alanları ilave ederek büyümeye devam ettik. Artık sadece ürün satışı değil sizlerin kaliteli ürün elde edebilmesi için zirai hastalıklarla mücadele konusunda da uzman bir ekip size hizmet etmektedir. Yüzünüzdeki gülümsemeyi gördükçe hizmetlerimizin karşılığını aldığımızın rahatlığı ve sevinciyle işimizi tutkumuz haline getirdik.

 

Kalite ve Bireysellik

Kalite, bireysellik, esneklik ve cazip fiyatlar memnun müşterilerimiz için felsefemizi oluşturur. Sürekli ürün araştırma ve yeniliklere açık  ekibimiz, kendilerini pazarda öne çıkarabilecek ve uzun vadeli müşteri memnuniyetini garanti edecek motivasyonla çalışmaktadır.Ayrıca geniş bir ürün yelpazesi ve tarım sektöründeki sayısız yeni gelişme ve ürünlerle geleceğe yönelik başarı hikayemize devam edeceğiz.

 

Zirai Hastalıkla Mücadele

Konusunda uzman Ziraat Mühendislerimiz tarafından ürünleriz ile ilgili hastalıklar yerinde tespit edilerek iyileştirici fikirler ,uygulamalar ve tamamı zararsız ilaç takviyeleri ile hastalıklardan kurtarma çalışmaları bu güne kadar aralıksız devam etmektedir. Aldığımız olumlu sonuçlar emeklerinizin boşa gitmemesi ve yüzünüzde meydana gelen o gülümseme bizim bu işte en iyi olmak için tek motivasyon kaynağımız.                                                  Hepinize teşekkürler.

 

Ekibimiz

Ali TÜRKMEN
Kurucumuz

Melih TÜRKMEN
Ziraat Müh. ve Yöneticisi

Abdullah yıldızeli
Ziraat teknikeri

musa dinç
bilişim uzmanı

Bizimle İletişime Geçin!

İletişim